Youtube vb. sitelerden video indirme veya mp3 vs. dönüştürme

Youtube vb. sitelerden video indirme veya mp3 vs. dönüştürme.

Youtube artık hayatımız olmazsa olmazlarından. Siteden online izlemek yerine videoları veya sesleri bilgisayarımıza indirip offline dinlemek için aşağıdaki bilgiler size yardımcı olacaktır.

Youtube vb. sitelerden video indirme veya mp3 vs. dönüştürme
Youtube vb. sitelerden video indirme veya mp3 vs. dönüştürme

Öncelikle 20 dakikaya kadar youtube mp3 dönüştürücü sitelerimiz şunlar:

www.youtube-mp3.org

Siteye girdiğimizde karşımıza çıkan örnek youtube linki yerine mp3 olarak indirmek istediğimiz linki buraya kopyala yapıştır ile ekliyoruz ve altındaki “video yi dönüştür” butonuna tıklıyoruz. “Video başarıyla mp3 ‘e çevrildi” yazısı ile altında “Download” linke geldi. Tıklayarak indirmemizi başlatıyoruz. Bu kadar.

keepvid.com

İkinci sitemiz keepvid. Sayfa açılınca karşımıza çıkan alana yine youtube linkini yapıştırıp download’a tıklıyoruz. Çeviri işlemi bitince hangi formatta indirmek istediğimizi soran bir sayfa açılıyor. Seçimi yaparak indirme işlemini tamamlıyoruz. Bu site ayrıca 30’dan fazla video sitesinden indirme ve dönüştürmeyi de destekliyor.

Bu iki site ancak 20 dakikaya kadar olan videoların indirip dönüştürebiliyor. Eğer videonuz bundan uzun ise aşağıdaki siteyi denemelisiniz.

www.clipconverter.cc

Siteye girdikten sonra “Medya Linki” kısmına url’yi yapıştırıyoruz ve “Devam’a basıyoruz. Url kontrol edildikten sonra hangi formatta indirmek istediğimizi butonlardan seçiyoruz ve indirme işlemini tamamlıyoruz.

Umarım işinize yarar.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir